O naszym klubie

Założycielem naszego klubu bokserskiego jest trener Tomasz Wójcik, człowiek urodzony w rękawicach bokserskich – od najmłodszych lat pasjonat boksu. Jego wzorem zawsze byli bracia Skrzecz i Lucjan Trela. Pracował jako trener i manager zarówno w Polsce, jak i za granicą m.in. w Wielkiej Brytanii czy Szkocji. Poświęcenie się pasji zaowocowało utworzeniem przez niego klubu bokserskiego, któremu nadał nazwę na cześć słynnego polskiego pięściarza Tadeusza Pietrzykowskiego – „Teddy”. Klub jest wyjątkowym miejscem, w którym w trakcie zajęć uczestnicy uczą się technik wyprowadzania ciosów, uników, a także odpowiedniej pracy nóg. Treningi pozwalają zwiększyć swoją pewność siebie, uczą dyscypliny i cierpliwości. To dyscyplina, która jest odpowiednia dla wszystkich, niezależnie od wieku czy płci.

Sport jest dla Tomasza prawdziwą pasją, a dzięki doświadczeniu w postaci wieloletniej pracy i wiedzy zdobytej na licznych szkoleniach może ją realizować trenując innych. Każdy kto odpowiednio i cierpliwie trenuje może osiągnąć z nami swój upragniony cel – zostać mistrzem!

Zapisz się

Dołącz do profesjonalnego klubu bokserskiego Teddy. Gwarantujemy, że w naszym klubie każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować amatorsko, czy sięgać po mistrzowskie tytuły, możesz skorzystać z naszej oferty. Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania oraz indywidualne. Sporty walki to dla nasza pasja – trenując w naszym klubie pod okiem profesjonalnego trenera Tomasza Wójcika zyskasz formę, o której marzyłeś/marzyłaś. Nie wahaj się dłużej, dołącz do nas i trenuj z najlepszymi. Wystarczy, że przyjdziesz i dołączysz do naszej sportowej, walecznej rodziny. Serdecznie zapraszamy na treningi.

Nasza lokalizacja

Klub bokserki Teddy znajduje się w podwarszawskich Ząbkach, w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji, dzięki czemu dojazd na miejsce nie stanowi żadnego problemu. Jeżeli chcesz umówić się na zajęcia, zapisać na trening bądź masz inne dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami – zadzwoń lub napisz. Zapraszamy serdecznie!

Juliusza Słowackiego 21 Ząbki 05-091
ul. Juliusza Słowackiego 21
05-091 Ząbki
Zadzwoń do nas
+48 516 304 999